KONZULTACE

Chcete se ve svém životě cítit lépe? Chcete žít zdravěji, ale nevíte kde začít/kudy se vydat? Chcete se aktivně podílet na prevenci nemocí a fyzické i duševní disharmonie? Ráda vám budu na této cestě průvodcem. 

Společně projdeme jednotlivé oblasti vašeho života a v souladu s vašimi cíli a požadavky zoptimalizujeme důležité pilíře vašeho zdraví, a to jak fyzického, tak duševního. Někdy stačí i malé kroky k tomu, abyste se cítili lépe. Nemusíte nutně dělat ve svém životě obrovské převraty. Vždy je to o vylaďování, harmonizaci a vnímání sama sebe. Tím vším vás s potěšením provedu. 

Mezi hlavní oblasti, které významně ovlivňují to, jak se cítíme, a na které se zaměříme, je oblast výživy, pohybu, spánku, odpočinku a duševního zdraví. Zkonzultovat můžeme také oblast kariéry, time management, ergonomii práce a spoustu dalších věcí, které vyplynou.

Jak poradenství probíhá?

Setkat se můžeme buď osobně nebo online. První konzultace trvá obvykle 60-90 minut a probereme na ní vše zásadní pro další postup. Po úvodní konzultaci společně vyhodnotíme, jakými oblastmi začít, a jaká forma optimalizace pro vás bude nejvhodnější. Následně vám sestavím plán, který vám zašlu na e-mail, a vy se rozhodnete, zda vám vyhovuje či nikoliv. Vše je flexibilní a vše se dá upravit dle vašich potřeb nebo časových možností.

Všechny principy zdravého životního stylu nastavené vám na míru vám srozumitelně vysvětlím na konzultaci. Zároveň využívám mnou vytvořených elektronických příruček, které vám s optimalizací životního stylu mohou velmi pomoct. Patří mezi ně například sbírka zdravých receptů, které zvládne opravdu každý, sestavy pro zdravé cvičení na každý den přímo od fyzioterapeuta, konkrétní tipy pro zdravou a netoxickou domácnost nebo cvičení formou nahrávek pro uvolnění, relaxaci a klid mysli.